Xiaomi Redmi 6 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 6 Pro ekran değişimi hizmetlerinde sektörün öncü firmalarından biri olarak siz müşterilerimize her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile ekran değişimleri yapılan teknik servisimizde orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınız tamamen eski performansına geri döner. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti aynı şekilde ilk gün ki performansına kavuşur. Firmamız siz değerli müşterileri için;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verir.
  • Bunun yanında değiştirilen tüm parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet sunulur.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarda yapılan tüm işlemler özel kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapan firmamız, aynı zamanda sizlere uzman ekibi ile yardımcı olur. Bunun yanında xiaomi redmi 6 pro lcd ekran değişimi konusunda da sizlere yardımcı olan firmamız, orijinale en yakın ekranlar ile değişi yapar. Xiaomi akıllı telefonlarda son teknoloji ekipmanlar ile hizmet sunan teknik servisimiz, değişim sonrası ekran üzerinde bazı testler gerçekleştirir ve bu sayede ekranda bir sorun olup olmadığını kontrol ederek sizlere yardımcı olur. Ön cam değişimi yerine ise panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olduğumuzu ve bu şekilde cep telefonu ekranlarınıza kalıcı çözümler sunduğumuzu söylemek isteriz.

Xiaomi Redmi 6 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri genel olarak 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Değişim sırasında ekranın tam olarak panele yerleşmesi için yapıştırıcı madde kullanılır. Bu yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişimi sonrasında yeni ekranda gerçekleştirilen testler de bu sürede dahil olur. Ancak servisimizde yoğunluk olması halinde değişim süresince bazen farklılıklar görülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi