Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 7 ekran değişimi konusunda uzman ve tecrübeli bir ekip ile yapılan firmamızda, aynı zamanda orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verilir. Firmamız bünyesinde orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılan değişimler sonrasında ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve dokunmatik hızı telefonunuzun ilk gün ki haline gelmesini sağlar. Bunların yanı sıra teknik servisimiz siz müşterilerine;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim hizmeti sunar.
  • Ayrıca değişim hizmetlerinde tüm parçalar için en az 6 ay kadar garantili ekran değişimi yapar.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleşir.

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi 7 telefonların ekran değişimleri servisimizde uzman bir ekip eşliğinde oldukça hızlı bir şekilde yapılır. Cihazlar için e uygun ortamlar oluşturulur ve teknik servis odalarımız sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır ve her zaman orijinale en yakı ekranlar kullanılır. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekranda bazı testler yapılarak ekranın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olunur. Bunun ardından sizlerin de kontrol etmesi ile teslimat aynı gün içerisinde gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Redmi 7 ekran değişimi hizmetleri servisimizde ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılır. Ekran değişimlerinde yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişim ardından yapılan testler sonrasında ekran değişimi tamamlanır ve telefonlar teslim edilir. Ancak çeşitli nedenlere bağlı olarak servisimizde yoğunluk olması halinde ekran değişimi süresi değişiklik gösterebilir.

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimizde yapılan ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Alanında uzman ve deneyimli arkadaşlarımız sadece telefonlarınızın görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu şekilde telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi tüm bilgiler olduğu gibi kalır. Ekran değişimlerinde bilgi güvenliği konusunda her zaman için bize güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi