Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi için kaliteli ve sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız, hemen firmamıza gelin ve sizlere profesyonel çözümlerimiz ile yardımcı olalım. Konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile ekran değişimi yapan firmamız, aynı zamanda değişim hizmetlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Bunun yanında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yaptığı için telefon ekranlarınız değişim sonrası eski performansına geri döner. Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim hizmetleri sunulur.
  • Ayrıca firmamız ekran değişimleri için 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere yardımcı olur.
  • Ekran değişimlerinde yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi hizmetleri için teknik servisimiz bünyesinde daima konusunda uzman ve deneyimli bir ekip görev alır. Son teknoloji ekipmanlar ile ekran değişimi yapılır ve aynı zamanda değişim hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ekran değişimleri sterilize edilmiş ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış teknik odalarında yapılır. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ve ekranda çeşitli testler yapılarak telefonlar teslim edilir. Müşterilerimiz de değişim yapılan telefonlarının ekranlarını bizzat kendileri test edebilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Firmamızda ekran değişimi hizmetleri genel olarak hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılır. Ekran değişimi sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişiminin yapılmasının ardından ekranda gerçekleştirilen testler ile teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında değişir. Ancak teknik servisimizin yoğun olması halinde değişim sürelerinde farklılıklar yaşanması da mümkündür.

Xiaomi Redmi Note 3 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman uzman ekibi ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Siz de hem kaliteli gem de uygun fiyatlı bir ekran değişimi için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere kısa süre içerisinde profesyonel çözümler sunalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi