Xiaomi Redmi Note 4a Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4a ekran değişimi hizmetleri teknik servisimiz bünyesinde deneyimli ve uzman bir ekip eşliğinde yapılır. Ekran değişimleri sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve bunun yanında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verilir. Servisimizde yapılan orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile telefonlarınızda ekran performansı tamamen ilk gün ki haline geri gelir. Bu sayede ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamaz ve telefon ekranlarınızı sağlıklı bir şekilde kullanmanız mümkün olur. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garantili hizmetler sunulur.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi esnasında yapılan tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi note 4 ekran değişimi teknik servisimizde konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler ile yapılır. Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda ekran değişimleri gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında ekranlarda birtakım testlere tabi tutulur ve sizin de onayınız alındıktan sonra teslimat yapılır. Teknik servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde parça ve işçilik garantili hizmetler verir. Ayrıca değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ve telefonlarınızda bulunan hiçbir veriye zarar gelmez.

Xiaomi Redmi Note 4a Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Böylece telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, telefon rehberi, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Ekran değişimlerinde bilgilerinizin silinmemesi konusunda her zaman için teknik servisimize güvenebilirsiniz.

Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel bir çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin. Ekranı kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulan telefonlarınız için teknik servisimiz sizlere her zaman etkili ve kalıcı çözümler ile yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi