Xiaomi Redmi Note 4x Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4x ekran değişimi konusunda sektörün önde gelen isimleri arasında yer firmamız, siz değerli müşterilerine alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile ekran değişimi yapar. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Siz de kırık, çatlak ya da çizik ekranlı telefonlarınızı servisimize getirebilir ve bizimle kısa süre içerisinde etkili çözümler elde edebilirsiniz. Firmamızda ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapar.
  • Degistirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garanti kapsamında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi Redmi Note 4x ekran değişimi için servisimizde her zaman uzman bir ekip ile hizmet verilir. Bu sayede telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Uzman çalışanlarımız telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu nedenle bilgileriniz hiçbir şekilde zarar görmez. Siz de telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgilerin silinmesini istemiyorsanız, ekran değişimlerinde servisimizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi telefonların ekran değişimleri servisimizde ortalama 45 ile 60 dakika arasında sürer. Ekran değişimleri sırasında yapıştırıcı maddenin kuruması beklenir ve bunun ardından ise yeni ekranda bazı kontroller yapılır. Bu işlemlerin sonrasında telefonlar kullanıcıların da onayı alındıktan sonra teslim edilir. Servisimizde yoğunluk olması halinde süreç biraz daha uzayabilir, ancak genel olarak en fazla 60 dakika içerisinde ekran değişimleri sona erer.

Xiaomi Redmi Note 4x Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimi hizmetleri sırasında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, telefonlarda her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verir. Parça ve işçilik garantili değişimlerin yanı sıra bilgiler silinmeden işlem yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarda çeşitli testler yapılarak ekran kontrol edilir ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi