Xiaomi Redmi Note 6 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 6 ekran değişimi konusunda siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin adresi olan firmamız, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Firmamız bünyesinde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılan değişimin ardından telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamen eski haline geri gelir. Ayrıca firmamız siz değerli müşteriler için;

  • Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanır.
  • Bunun yanında ekran değişimlerinde en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantili hizmetler sunar.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde xiaomi ekran değişimi hizmetleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve zarar görmez. Değişim sırasında telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapıldığı için bilgilerinizin silinmesi gibi bir durumla karşı karşıya kalmanız mümkün değildir. Bu nedenle telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgilerin güvenliği açısından her zaman için ekran değişimlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimlerinde firmamız, sizlere uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile hizmet sunar. Bunun yanında sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda işlem yapılır. Parça ve işçilik garantili ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz asla silinmez. Ayrıca ekran değişimi yapıldıktan sonra ekranlarınız çeşitli testlere tabi tutulur ve ekranda bir sorun olmadığı anlaşılırsa sizin de onayınız alınarak teslimat gerçekleştirilir. Siz de ekranı kırılan, çatlayan, çizilen ya da ekran dokunmatiği bozulan telefonlarınızı dilediğiniz her an servisimize getirebilir ve bizimle kısa süre içerisinde etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Firmamız ekran değişimi konusunda kaliteli ve profesyonel çözümleri ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca en uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi yapar. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için hemen servisimize gelin ve sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi