Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekran değişimi konusunda sektörün öne çıkan firmaları arasında yer alan teknik servisimiz, siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli ekibi ile ekran değişimleri yapar. Firmamızda ekran değişimleri sırasında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır ve bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır. Eğer siz de erkan değişimleri sonrasında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti konusunda çeşitli sorunlar yaşamak istemiyorsanız, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız ekran değişimi hizmetlerinde siz değerli müşterileri için her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar.
  • Bunun yanında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi note 6 pro ekran değişimi firmamızın steril ve statik elektrikten arındırılmış özel teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca tüm ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip yer alır. Ekran değişiminin yapılmasının ardından yeni ekranda birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer yeni ekranda herhangi bir sorun yoksa telefon kullanıcının da onayı alınarak teslimat gerçekleştirilir. Bunların yanı sıra ekran değişimleri sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve değişim sonrası telefonlarda yer alan bilgiler asla silinmez.

Xiaomi Redmi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika arasında yapılır. Bunun yanında değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve bunun yanında değişim sonrası ekranda yapılan testler de bu süre içerisindedir. Servisimizde yoğunluk olması durumunda ise değişim süresi biraz daha uzayabilir.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi telefonların ekran değişimleri sonrasında verileriniz hiçbir şekilde silinmez. Telefonların sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapılması nedeniyle fotoğraflarınız, videolarınız, telefon rehberiniz, oyunlarınız ya da uygulamalarınız asla silinmez ya da zarar görmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi