Xiaomi Redmi Note 7 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 7 Pro ekran değişimi konusunda sektörün öne çıkan isimleri arasında yer alan teknik servisimiz, sizlere daima alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri hizmet sunar. Dokunmatik ekran değişimi hizmetleri de veren firmamız, orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapar. Telefonlarınızda orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda performans açısından hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Teknik servisimiz siz değerli müşterilerine her zaman;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim hizmetleri sunar.
  • Bunun yanında ekran değişimleri en az 6 ay garanti kapsamında yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi hizmetleri tamamen sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Redmi Note Telefonlarda Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Siz de kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulan telefonların ekranlarınızı uygun fiyatlar değiştirmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız xiaomi redmi note 7 ekran değişimi fiyatı olarak sizlere sektör genelinde en uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olur. Üstelik kaliteden ödün vermeden değişim hizmetleri sunar ve böylece kaliteli bir hizmeti oldukça uygun fiyat aralıkları ile satın almış olursunuz.

Xiaomi Redmi Note Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Redmi Note 7 Pro akıllı telefonlarda ekran değişimi hizmetleri, servisimiz bünyesinde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Ekran değişimi sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması için beklenen süre ve değişim sonrası ekran testleri ile bir ekran değişimi ortalama 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Ancak teknik servisimizin çok fazla yoğun olduğu zamanlarda değişim süresi farklılık gösterebilir.

Xiaomi Redmi Note 7 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimiz Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde sadece cihazların görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Telefon belleği ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı için fotoğraf, video, telefon rehberi, oyun ya da uygulama gibi bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Telefonlarınızda yer alan bilgilerin güvenliği konusunda her zaman için teknik servisimize güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi