Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti açısından herhangi bir şekilde performans düşüklüğü yaşanmaz. Bunun yanında telefon ekranlarınız tamamen eski haline geri döner ve eski performansı ile ekranlarınızı kullanmanız mümkün olur. Firmamızda gerçekleştirilen ekran değişimlerinde;

  • Her zaman orijinale yakın ekranlar kullanılır.
  • Ayrıca en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi sonrasında telefonlarda yer alan verileriniz hiçbir şekilde silinmez. Çünkü firmamızda yapılan değişimler sırasında tüm işlemler görüntü biriminin üzerinde gerçekleştirilir. Telefon belleğinin bulunduğu kısım ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı için fotoğraflarınız, videolarınız, rehber ya da diğer uygulamalarınız hiçbir şekilde silinmez.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimi hizmetlerinde özel yapıştırıcı madde kullanılır. Bu şekilde yeni ekranın kasa içerisine tam olarak oturması ve aynı zamanda sağlam bir yapı kazanması sağlanır. Yapıştırıcı maddenin kuruması ve yeni ekranda gerçekleştirilen testler ile ekran değişimleri ortalama 60 dakika kadar sürer. Tabi servis yoğunluğuna bağlı olarak ekran değişimi süresi zaman zaman değişiklik gösterebilir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Firmamızda ekran değişimi hizmetlerinde her zaman alanında uzman ve deneyimli personeller görev alır. Bunun yanında son teknoloji ekipman ve donanımlar ile hizmet verilir. Ekran değişimlerinin yapıldığı teknik servis odamız steril ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bu sayede telefonlarda farklı sorunların meydana gelmesine hiçbir şekilde izin verilmez. Firmamızda ekranı kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiğinde çeşitli sorunlar yaşanan tüm telefonların ekran değişimleri yapılmaktadır. Üstelik oldukça uygun fiyat aralıkları ile servisimizde ekran değişimi hizmeti almak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi