Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin. Servisimiz bünyesinde Xiaomi ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans olarak düşüş yaşamaz. Ayrıca telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.
  • Daima parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapılır.
  • Ayrıca değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo aracılığıyla bizlere gönderebilir ve uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümlere ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ardından ekran değişimleriniz kısa süre içerisinde yapılır ve sonrasında telefonlarınız yine kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Diğer yandan garantili ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız, kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde sizlere en az 6 ay parça ve işçilik garantili çözümler sunar. Ayrıca ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimi verir.

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile yapılır. Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizlere de kendi ekranlarınızı kontrol etmeniz için izin verilir. Bu şekilde sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Garantili Ekran Değişimi

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de çizik, kırık ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için servisimiz ile iletişime geçebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yaşadığınız tüm ekran sorunları için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize gelin ve alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile kaliteli çözümler elde edin. Telefon servisimizde ekran değişimleri için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunun yanında ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Uzman ekibimiz değişim sırasında telefonlarınızın görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Böylece telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Xiaomi telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için sizler de kargo ile bizlere ulaşabilir ve telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Kargo ile telefon servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri, en kısa süre içerisinde yapılır ve sonrasında yine kargo ile sizlere ulaştırılır. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

Xiaomi Redmi Note 9 Panel ve Ekran Değişimi

Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları profesyonel bir işçilik ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Çünkü telefon servisimizde ön cam değişimi yerine daima panelli ekran değişimleri ile değişim yapılır. Böylece telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilmiş olur. Ayrıca ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları meydana gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi