Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri için son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir kayıp yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ekran değişimleri yapılır.
  • Değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile telefon servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan değişimlerde ise kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında servisimiz bünyesinde çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilir ve değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile ekran değişimleri yapar. Bunun yanında değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Uzman ekibimiz ekran değişimi esnasında telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için aldığınız değişim hizmeti sonrasında sizler de bilgilerinizin hiçbir şekilde zarar görmesini istemiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile kaliteli ve hızlı çözümler elde edin.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir sürede yapılır. Ekran değişiminden hemen sonra yeni ekranlarınız bir dizi teste tabi tutulur. Eğer yeni ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından cep telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Panel ve Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde Xiaomi telefonların ekran değişimleri titiz ve profesyonel bir işçilik ile yapılır. Ayrıca telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bu şekilde telefon ekranlarınız hem daha dayanıklı hem de uzun ömürlü olur.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme durumunuz olmasa dahi kargo ile cihaz gönderimi yapabilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamıza aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi