Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefon servisimiz ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verir. Bunun yanında alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar ile yapıla değişimler sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir kayıp yaşamaz. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez.
  • Her zaman parça ve işçilik garantisi ile değişimler yapılır.
  • Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında olur.
  • Ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi sayesinde aynı zamanda cep telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilirsiniz. Kargo ile teknik servisimize ulaşan telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır. Bunun ardından ise telefonlarınız yine kargo ile adresinize teslim edilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Teknik servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimize gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman konusunda uzman ve tecrübeli bir ekip ile hizmet veren firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile değişim hizmetleri sunar. Bunun yanında ekran değişimlerini steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapar. Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Böylece telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimiz ekran değişimlerinde siz müşterileri için oldukça hızlı çözümler sunar. Buna göre servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda çeşitli testler gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonucunda ise herhangi bir sorun gözükmemesi halinde telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Garantili Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, garanti kapsamında hizmetler ile sizlere yardımcı olur. Sizler de firmamız ile garantili ekran değişimi yaptırabilir ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız problemler için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Xiaomi Redmi Note 9S Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi konusunda hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, aynı zamanda uygun fiyatlı ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra bütçenize uygun çözümler için hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin.

Xiaomi Redmi Note 9S Panel ve Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimlerinde her zaman titiz ve hassas bir işçilik ortaya koyan firmamız, ekran değişimleri sonrasında dayanıklı ve uzun ömürlü bir ekrana sahip olmanızı sağlar. Servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda bulunan dokunmatik panel, iç ekran, ön cam ve dış panel tamamen değiştirilir. Bunun yanında panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi