Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Pro ekran değişimi konusunda kalitenin en doğru adresi olan firmamız, sizlere orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim hizmetleri sunar. Firmamız tarafından orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimlerin ardından ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamıyla eski performansına kavuşur. Uzman ekibi ile sizlere değişim hizmetleri veren firmamız;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Bunların yanı sıra değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde ekran değişimleri genel olarak oldukça kısa süre içerisinde yapılır. Ekran değişimi sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişim sonrası ekran üzerinde gerçekleştirilen bazı testler ile ekran değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika kadar sürer. Ancak servisimizde yoğunluk olması halinde değişim süresi zaman zaman değişebilir.

Xiaomi Redmi Pro Telefonlarda Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Servisimiz ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Siz de telefon ekranlarınızı değiştirmek için xiaomi redmi pro ekran fiyat tablosundan Xiaomi ekran değişim fiyatlarını inceleyebilir ve bizimle oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi telefonlarda ekran değişimlerini uzman ekibi ile yapan firmamız sayesinde bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmasıdır. Yani telefon belleği ya da anakart ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı için telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, telefon rehberi, oyun ya da uygulama gibi bilgileriniz de hiçbir şekilde silinmez.

Xiaomi Redmi Pro telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği ile ilgili tüm arızalar için siz de hemen servisimize gelin ve bizimle profesyonel çözümlere ortak olur. Ekran değişimi hizmetlerinde uygun fiyat ve kaliteli bir işçilik arıyorsanız, sizin için en doğru adresin firmamız olduğunu belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi