Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Akıllı cihaz ve teknolojik ürünlerde şarj her zaman kullanım performansını etkileyen en önemli kriterlerden bir tanesi olduğu için sorun çıkmaması önemlidir. Xiaomi kullanıcıların özelliklerinden memnun kaldığı, batarya ömrünün uzun olması nedeniyle beğendiği cihaz markalarından bir tanesidir. Şarj sorunlarıyla karşılaşılmayacağı anlamına gelmeyen bu özellikler servisimizden destek almanız halinde sorun olmaktan çıkar.

Cihazınızın şarj işlemlerinde neden hata verdiğini, sorunun ne olduğunu anlamak için alanında uzman çalışanlarımızın kısa süreli bir değerlendirme yapması yeterli olacaktır. Google haritalar üzerinden yapacağınız araştırmalarda da en yüksek müşteri yorumlarına sahip olan firma olduğumuz net şekilde ortaya çıkar.

Yıllara uzanan tecrübe ve müşteri ilişkilerimiz servis alanında aranan güvenilir firmalardan bir tanesi olmamıza etkide bulunmuştur. Bunun için xiaomi şarj soketi değişimi işlemlerinde de güvenle tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Telefonunuzda yaşanan şarj sorunlarının neden kaynakladığını bilmek sorunun yeniden yaşanmasını engelleyecek şekilde tamir edilmesinde oldukça önemlidir. Şarj soketinden kaynaklanan bir sorun olduğunu anlayan ekibimiz işlemleri müşterilerimizin yanında gerçekleştirir. Parçaların değiştirilmesi veya bilgilerinizin kopyalanması gibi konularda bir soru işareti yaşanmadan göz önünde işlem yapıyor olmamız firmamızın farkını ortaya koyan en büyük etmendir.

Servisimiz 7/24 kamera ile kontrol ediliyor olmasına karşılık yine de gizli bölme veya farklı bir alanda işlem yapılması yoluna gidilmez. Çalışanlarımız tüm işlemlerle alakalı bilgi vererek, işlemler sırasında bilgilerin zarar görmemesini garanti ettikten sonra değişimleri yerine getirir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan değişimler olması garantili şekilde teslim etmemizde etkilidir.

Değişimlerin tamamı için 6 ay süreyle garanti verebiliyoruz. Kaliteli malzeme, yıllara dayanan tecrübe ve müşterilerimizin güvenini kazanma çabalarımızdan dolayı garantili işlem yapılmasında sakınca görmüyoruz. Bir kez firmamızla çalıştıktan sonra farklı firmalara güvenmemeniz gerektiğini net şekilde anlamanıza neden oluyoruz.

Xiaomi Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Kullanıcıların bazen fark etmeyecekleri teknik sorunlar olması bile şarj doldururken hata alınmasına neden olabilir. Teknik bir eksiklik bulunması veya farklı şarj aleti ile uzun süre şarj etme gibi alışkanlıkların olması bir süre sonra soketin kırılması ile sonuçlanabilir. Çalışanlarımızın yaptığı değerlendirmeler sayesinde sorunun ne olduğunu anlamak oldukça kolaydır.

Genelde kullanıcı hatalarından kaynaklanan durumun giderilmesi, daha farklı ve maliyetli arızaların ortaya çıkmaması için en kısa süre içinde servisimize gelmenizi öneriyoruz. Daha önce servisimizle çalışmamış olmanız halinde Google Haritalar yorumlarına bakılması en yüksek memnuniyet oranlarına sahip olduğumuzu anlamak açısından önemlidir. Tercih edilmemize neden olacak sayısız etmeni bir arada bulunduruyoruz.

Xiaomi Şarj Almama Sorunu

Cihazınızın şarj almama sorunu aniden ortaya çıkabileceği gibi genelde kademeli şekilde bir sorun olduğunun anlaşılması da mümkündür. İlk olarak cihazınızı şarj aletiyle şarj etmeye çalışırken yeterince girmediği veya hata verdiği durumlarla karşılaşabilirsiniz. Önemsememeniz ve aynı şekilde şarj etmeye çalışmanız halinde şarj almamaya başlayacaktır. Aldığında bile yeterli güçle dolmamış olmasının da etkisiyle kısa süre içinde bitebilir.

Bu durum daha sonrasında cihaz bataryasının zarar görmesine de neden olur. En son olarak ise tamamen şarj almama ve şarj soketinin kırılması olasılıkları kaçınılmaz olarak ortaya çıkacaktır. İşlerin bu aşamaya gelmesini beklemeden değişimleri göz önünde yapan, 6 ay garanti veren, yüksek müşteri yorumlarına sahip, alanında uzman çalışanları olan, bilgilerinizi silmeden ve zarar vermeden işlemleri tamamlayan servisimizle görüşmelisiniz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Her değişim işleminde cihaz sahiplerinin aklına takılan durum genelde rakamların hangi seviyede olduğudur. Kullanılan parçanın ne olduğu, sorunun neden kaynaklandığı, hangi işlemlerin yapılması gerektiği gibi detaylar maliyetin ne olacağına da cevap verecektir. Şarj soketi değişimi fiyatı yedek parça ve işçilikten meydana gelir. Bunun için yedek parçaların fiyatlarını toplu alımlarda bulunarak daha ekonomik hale getiriyoruz.

İşçilik rakamlarında da en uygun olanını eklediğimizden dolayı en ekonomik değişim rakamlarını sunduğumuz kesin bir hal alır. Müşterilerimizin en iyi hizmeti almalarını istememiz en yüksek rakamları talep etmemiz anlamına gelmez. Uygun rakamlar, paketler ve mümkün olan en iyi hizmet arasında bir denge kurmayı amaçlıyoruz. Bunu uzun yıllardır bilen müşterilerimiz de hizmet kalitemize güvenerek firmamızı tercih etmeye devam eder.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi